post

– Dla pisarza życie jest najlepszą inspiracją – przekonywała swych czytelników Agnieszka Tyszka, autorka książek dla dzieci i młodzieży, która w ramach Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci przybyła do Zduńskiej Woli na zaproszenie MBP. Na spotkaniu, w którym uczestniczyła grupa uczniów z klasy 4A, pisarka zdradziła, jak narodziła się seria książek o Zosi. Okazało się, że znana z powieści ulica Kocia istnieje naprawdę. Mieszka przy niej pani Agnieszka razem z trzema córkami: Asią, Julą i Melą, których przygody są inspiracją do książkowych opowieści.

– Dla pisarza życie jest najlepszą inspiracją – przekonywała swych czytelników Agnieszka Tyszka, autorka książek dla…

Gepostet von Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli am Montag, 16. April 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *