post

Mali Sadownicy z klasy III A postanowili poinformować o swoim projekcie TRADYCYJNY SAD  mieszkańców naszego miasta. W tym celu zorganizowali happening. W kolorowych strojach z transparentem i tacami smacznych jabłek, którymi częstowali napotkanych mieszkańców opowiadali o projekcie. Rozdawali również ulotki na których znalazły się informacje: jaki to projekt, przez kogo i gdzie będzie realizowany oraz adres strony internetowej, na której można przeczytać o wszystkich działaniach Małych Sadowników. Było smacznie i kolorowo.

Mali Sadownicy🍎🍏🍎🍏🍎🍏 z klasy III A postanowili poinformować o swoim projekcie TRADYCYJNY SAD mieszkańców naszego…

Gepostet von Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli am Freitag, 27. April 2018

Mali Sadownicy🍎🍏🍎🍏🍎🍏 z klasy III A postanowili poinformować o swoim projekcie TRADYCYJNY SAD mieszkańców naszego miasta….

Gepostet von Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli am Freitag, 27. April 2018

Tradycyjny Sad

Mali Sadownicy🍎🍏🍎🍏🍎🍏 z klasy III A postanowili poinformować o swoim projekcie TRADYCYJNY SAD mieszkańców naszego miasta. W tym celu zorganizowali happening. W kolorowych strojach z transparentem i tacami smacznych jabłek, którymi częstowali napotkanych mieszkańców opowiadali o projekcie. Rozdawali również ulotki na których znalazły się informacje: jaki to projekt, przez kogo i gdzie będzie realizowany oraz adres strony internetowej, na której można przeczytać o wszystkich działaniach Małych Sadowników. Było smacznie i kolorowo🍏🍎🍏

Gepostet von Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli am Freitag, 27. April 2018

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *