Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O szkole

  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli mimo, że ma 58 lat ciągle czuje się młoda, rozwija się i tętni w niej życie zarówno dydaktyczne, jak i artystyczne.
  • Uczniowie SP 11 biorą udział w licznych konkursach przedmiotowych i artystycznych, gdzie zajmują czołowe miejsca, jak chociażby w ogólnopolskim konkursie "Pudełko moich marzeń".
  • Nauczyciele nieustannie wprowadzają innowacyjne metody pracy i przeprowadzają atrakcyjne zajęcia wykorzystując nowoczesne technologie komputerowe, angażują  rodziców do udziału w lekcjach i artystycznych przedsięwzięciach.
  • Tradycją szkoły są: pasowanie na ucznia, pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej, Święto Wiosny, kiermasze ozdób świątecznych, dzień otwarty, dzień dziecka i oczywiście uroczystości związane ze świętami państwowymi.
  • SP 11 jest też organizatorem konkursów miejskich i powiatowych:  Konkurs Plastyczny „Na Żywo”, Konkurs Kolęd i Pastorałek i Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej "Dla Niepodległej".
  • Szkoła jest wyposażona w sprzęt ułatwiający i uatrakcyjniający pracę z dziećmi, taki jak monitory interaktywne, rzutniki, magiczny dywan, ściana, wizualizery, roboty, tablety, drukarka 3D, dron. W szkole znajduje się nowoczesna pracownia przyrodnicza, komputerowa i pracownia do nauczania języków obcych. W szkole funkcjonuje biblioteka skomputeryzowana i bardzo dobrze  wyposażona. Mamy też nowoczesną kuchnię i wielofunkcyjne boisko wraz z placem zabaw i minisiłownią.