Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O szkole

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli mimo, że ma 58 lat ciągle czuje się młoda, rozwija się i tętni w niej życie zarówno dydaktyczne, jak i artystyczne.

Uczniowie SP 11 biorą udział w licznych konkursach przedmiotowych i artystycznych, gdzie zajmują czołowe miejsca, jak chociażby w ogólnopolskim konkursie "Pudełko moich marzeń".

Nauczyciele nieustannie wprowadzają innowacyjne metody pracy i przeprowadzają atrakcyjne zajęcia wykorzystując nowoczesne technologie komputerowe, angażują  rodziców do udziału w lekcjach i artystycznych przedsięwzięciach.

Tradycją szkoły są: pasowanie na ucznia, pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej, Święto Wiosny, kiermasze ozdób świątecznych, dzień otwarty, dzień dziecka i oczywiście uroczystości związane ze świętami państwowymi.

SP 11 jest też organizatorem konkursów miejskich i powiatowych:  Konkurs Plastyczny „Na Żywo”, Konkurs Kolęd i Pastorałek i Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej "Dla Niepodległej".

Szkoła jest wyposażona w sprzęt ułatwiający i uatrakcyjniający pracę z dziećmi, taki jak monitory interaktywne, rzutniki, magiczny dywan, ściana, wizualizery, roboty, tablety, drukarka 3D, dron. W szkole znajduje się nowoczesna pracownia przyrodnicza, komputerowa i pracownia do nauczania języków obcych. W szkole funkcjonuje biblioteka skomputeryzowana i bardzo dobrze  wyposażona. Mamy też nowoczesną kuchnię i wielofunkcyjne boisko wraz z placem zabaw i minisiłownią.