Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie konkursu "11 tytułów"

12 maja 2021 biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 11 w Zduńskiej Woli wspólnie z firmą BRUBECK z okazji Majowych Dni Książki na profilu szkolnego Facebooka ogłosiła konkurs dla uczniów naszej Szkoły. 
Zadanie konkursowe polegało na: podaniu 11 tytułów książek, które częściowo lub całkowicie zasłonięte były maseczką. Zdjęcia tych książek oznaczone numerami znajdowały się w poście zamieszczonym na FB listę 11 odgadniętych tytułów należało wysłać na adres baredy.sp11@wp.pl do dnia 21 maja 2021 r. z imieniem, nazwiskiem i klasą.

Nagrody ufundowane przez firmę Brubeck przeznaczone były dla 5 pierwszych osób, które przyślą prawidłową listę 11 tytułów. Na konkurs wpłynęło 11 (cóż za zbieg okoliczności!) odpowiedzi – 9 prawidłowych. 

Oto lista laureatów:

  • Weronika Blaźlik klasa 7B
  • Katarzyna Waluszko klasa 4B i Mariusz i Kuba Waluszko klasa 3A
  • Wiktoria Formantowicz klasa 7A
  • Lena Formantowicz klasa 2A
  • Amelia Smolak klasa 4A

Organizatorzy zapraszają laureatów w poniedziałek (7 czerwca) po odbiór nagród do gabinetu dyrektora. 
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i składamy podziękowania firmie Brubeck za ufundowanie wspaniałych nagród.